Willa JAGNIĄTKÓW Jagniątków

Home > Jagniątków > Willa JAGNIĄTKÓW Jagniątków

Willa JAGNIĄTKÓW Jagniątków

WILLA JAGNIĄTKÓW, KOMFORTOWY WYPOCZYNEK U PODNÓŻA KARKONOSZY

Cena od 75 zł/os.
ul. Michałowicka 3, Jagniątków

Willa znajduje się w Jagniątkowie, u podnóża Karkonoszy, tuż za bramą Karkonoskiego Parku Narodowego, którego atrakcję stanowi Czarny Kocioł Jagniątkowski oraz dwaj jego "krewniacy'' Śnieżne Kotły: Mały i Wielki. Swoistą osią osady jest malowniczy, przyjaźnie szumiący, krystalicznie czysty górski potok - Wrzosówka, z licznymi wodospadami.

Właśnie nad brzegiem Wrzosówki, stoi "Willa Jagniątków". Tutaj możecie Państwo odpocząć w pobliżu pięknych sudeckich wzniesień. Brak tłoku i gwaru, tak charakterystycznego dla popularnych kurortów wczasowych, pozwoli Państwu znaleźć ciszę i spokój. Korzystając z walorów Parku Karkonoskiego znajdziecie tak potrzebne ukojenie.

Nasze pokoje są w bardzo wysokim standardzie, wszystkie meble wykonano na zamówienie z prawdziwego drewna, łazienki - doskonale wyposażone i urządzone z wysokiej jakości elementów.

W willi dostępne są dla gości dwa pomieszczenia wspólnego użytku: sala kominkowa ? to sala z pięknym marmurowym kominkiem i wyjściem na wygodną werandę; sala telewizyjna ? sala ta jak sama nazwa wskazuje jest wyposażona w telewizor LCD 50? oraz tuner satelitarny z szerszym wybór kanałów telewizyjnych.

Do dyspozycji gości pozostają również dwie antresole na półpiętrach i za dodatkową opłatą (10 PLN/osoba) wspaniała sauna w suterenie.

Willa posiada piękny ogród/park z fontanną, alejkami wijącymi się wśród różaneczników, przepiękne oświetlenie oraz duży basen o powierzchni ponad 100 m2. Basen jest podgrzewany bateriami słonecznymi, posiada wygodny taras oraz zaplecze sanitarne (prysznice i WC).

Parking dla samochodów jest bezpłatny, ogrodzony oraz monitorowany.

Naprzeciw Willi Jagniątków, za rzeką, którą przecina malowniczy drewniany mostek, znajduje się nasza Gospoda ?Wedle Bucków?, czyli drewniana podlaska chata, w której urządziliśmy naszą restaurację. Zapraszamy serdecznie w jej progi na ucztę dla podniebienia. Nasza oferta restauracyjna obejmuje: imprezy zorganizowane (około 40 osób), grill, ognisko ? z wyjątkiem zimy, biesiady przy kominku. Kuchnia: kaszubska, podlaska i górnośląska.

NASZA OFERTA:

Willa posiada szereg doskonale wykonanych instalacji: klimatyzację, centralny odkurzacz, sieć internetową LAN, sieć kablową TV, dostęp bezprzewodowy do Internetu na terenie obiektu i w parku.

W każdym pokoju dostępny jest wysokiej klasy telewizor LCD 32? z wbudowanym odtwarzaczem DVD oraz czytnikami kart pamięci (SD i CF).

W sieci kablowej TV dostępny jest również kanał monitoringu, który umożliwia podglądanie na ekranie obrazów z kamer zewnętrznych skierowanych na basen, park, parking oraz plac zabaw, dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwość obserwowania i kontroli np. dzieci czy samochodu.

CENNIK:

CENNIK USŁUG

Rodzaj oferty Cena Sezon Niski Cena Sezon Wysoki
Pokój 1-osobowy 75 zł doba ze śniadaniem 95 zł doba ze śniadaniem
Pokój 2-osobowy 150 zł doba ze śniadaniem 170 zł doba ze śniadaniem
Pokój 3-osobowy 225 zł doba ze śniadaniem 250 zł doba ze śniadaniem
Pokój 4-osobowy 300 zł doba ze śniadaniem 330 zł doba ze śniadaniem
Dzieci w wieku od 4 do 8 roku życia 50 zł doba ze śniadaniem 55 zł doba ze śniadaniem
Dzieci do 3 roku życia Bezpłatnie Bezpłatnie
Obiadokolacja (zupa, danie główne, deser) 35 zł od osoby doliczane do noclegu 35 zł od osoby doliczane do noclegu

* Dodatkowa opłata za psa 15 zł za dobę.
* Ceny nie obejmują Długich Weekendów, Świąt i Sylwestra.
* Sezon wysoki: styczeń, luty, lipiec i sierpień

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Basen
  • Parking
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Sauna

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.